دیگه کم کم دارم به این نتیجه می‌رسم که یه مشکل عجیب در خودم هست که هرچقدر فکر می‌کنم پیداش نمی‌کنم و به نتیجه منطقی نمی‌رسم. ولی حداقل می‌تونم اسمش رو بگذارم: جذب دیوونه  :)

بله من جذب دیوونه دارم!!! مثلا همین امروز موقع برگشت از محل کار در یکی از صندلی‌های ایستگاه نشسته بودم و سرم توی گوشیم بود و توی گوش‌هام ایرپاد گذاشته بودم. همین حین یک مرد مسن مقابلم ایستاد و

- گفت: ببخشید 

- گفتم:‌ بفرمایید

(خب در این موقعیت مشخصه که طرف سوالی داره. ولی.

حدود 10 ثانیه فکر کرد. ظاهرا سوالی نداشت فقط دنبال طرح سوالی می‌‌گشت. آخر به هدفون داخل گوشم نگاهی کرد ) و

- گفت: اون ایرپاد چیکارا می‌کنه؟

- گفتم: صدا پخش می‌کنه مثل موسیقی و همینطور می‌شه جواب تلفن داد.

- گفت: با لمس کردن جواب میدی؟ با چی شارژ میشه؟

( مشخص بود کاملا با ایرپاد آشنایی داره و سوالاتش کاملا بی‌مورد هست. در این مواقع می‌گن: چو دانی و پرسی سوالت خطاست)

- گفتم:‌ بله با لمس کردن میشه هم تماس جواب داد و هم رد کرد. جعبه مخصوص شارژ داره و هم خود جعبه باطری داره.

- گفت: برای من همین دیشب برام پست کردند. وقتی خود جعبه را باز می‌کنی آهنگ میزنه و هم دماسنج داره. ( منو میگید چشمام از دروغ شاخ‌دارش گشاد شده بود)

- گفتم: نسخه دو ایرپاد تابستون امسال اومده ولی تا اونجایی که من میدونم چنین چیزهایی نداره! (خواستم بگم که برای منم جمیله میشه و میاد وسط میرقصه که نگفتم)

- گفت:‌ چرا داره. راستی قیمتش چنده؟ (روی صندلی کنار من نشست و سرشو کرد توی موبایلم. ظاهرا طرح سوالش بهانه‌ای بود برای فضولی)

- گفتم: من سه سال پیش خریدم اون موقع 900 هزار تومن بود. الان فکر کنم بالای دو تومن باشه.

ایشان رفتند و البته من چندان در حیرت نبودم. چون رفتارهای عجیب و غریب مردم از جمله غریبه‌ها و همکارانم رو دیدم و جز اینکه به نتیجه برسم -جذب دیوونه- دارم چیز دیگه‌ای به ذهنم خطور نمی‌کرد.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها