خدا را شکر می‌کنم که چنان کار وبلاگ بیان گرفته و تعداد کاربرانش در این دو سه سال اخیر افزایش یافته که وقت سرخاراندن هم ندارند. خصوصا از زمانی که بر اثر اون اتفاق شوم در بلاگفا و حدود یکسال بعد آن مشابه همان اتفاق در پرشین بلاگ افتاد و برای بیان تبدیل به اتفاق مبارکی شد تا اکثر وبلاگ‌نویس‌ها به سمت بلاگ بیان هجوم بیاورند تا اینجا رونق بگیرد. هرچند بماند که لذت وبلاگ‌نویسی برای بنده و همچنین سایر کاربران مثل وبلاگ سابق‌‌شان نشد ولی نقاط قوت وبلاگ بیان کاملا مشهود بود. به عنوان مثال، یکی میز مدیریت وبلاگ که طراحی بسیار خوبی دارد و دومی همینطور پشتیبانی این تیم و جوابگو بودن به مشکلات کاربران.

البته دیگر دومی را دیگر باید قلم گرفت. چون همین بنده سراپا تقصیر، حدود پنج هفته‌ای هست که مشکل خود را کتبا به پشتیبان بیان انجام داده‌ام و هنوز مشکل رفع نشده و هیچ‌پاسخی هم نگرفته‌ام. می‌شود حدس زد بخاطر وجود تعداد کاربران فراوان و همینطور تعداد بالای مکاتبات از سوی کاربران به بنده پاسخی داده نشده. اما اگر قرار بر این است که با وجود دوبار مکاتبه و وجود صبر عیوب بنده هیچ‌پاسخی نمی‌خواهند بدهند لااقل قسمت تماس با بیان را ببندند و راحت. حداقل این است که امیدوار به پاسخ‌گویی نباشیم.
برای اطلاع دوستان وبلاگی هم خوب است که بدانند مشکل من در دنبال کردن دیگر وبلاگ‌ها است و نمی‌توانم وبلاگی را دنبال کنم. با تشکر

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها